Lienka

Vekové zloženie: 3 ročné deti

Počet detí: 23

CHARAKTERISTIKA TRIEDY

Trieda Lienky sa nachádza na prízemí v strednom pavilóne. Je s celodennou prevádzkou pre najmenšiu skupinu detí od 3 rokov. V školskom roku 2017/2018 navštevuje našu triedu 23 detí. Z toho je 11 chlapcov a 12 dievčat. Trieda je útulne a esteticky zariadená, vybavená hračkami, pomôckami a IKT technológiami. V triede pracujeme dve kvalifikované učiteľky – Zuzana Kodhajová a Martina Aghová.  Našim prvoradým cieľom je zabezpečiť plynulú adaptáciu detí na nové prostredie a na odlúčenie od matky, rodičov a rodiny. Výchovno-vzdelávacie činnosti s deťmi realizujeme podľa inovovaného ŠVP.

Plán aktivít na školský rok 2017/2018

JESEŇ

·         Prvé dni v škôlke adaptácia v MŠ (integrácia všetkých vzdelávacích oblastí)

·         Jeseň so Stonožkou – zapojenie sa do jesennej brigády (Človek a svet práce)